Купи Renault в АІС Запоріжжя - отримай КАСКО в подарунок *!

Група компаній «АІС» і Страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію «Купи автомобіль в АІС - отримай КАСКО в подарунок!» *. Акційна пропозиція дійсна при покупці автомобілів Renault всіх моделей!

При покупці автомобіля в дилерському центрі Renault Групи компаній «АІС» клієнт отримує в подарунок договір страхування «КАСКО-Антистрес» від СК «ВУСО» терміном на 30 днів. Автомобіль повинен бути придбаний за готівковий розрахунок.

Акція діє з 25 вересня 2017 по 31 грудня 2017 р

За умовами Акції Ви виїжджаєте з автосалону вже на застрахованому автомобілі. Для цього вам необхідно оформити страховий поліс в офісі компанії «ВУСО» напередодні отримання придбаного автомобіля. Економія, таким чином, може скласти до кількох тисяч гривень. **

 

Номер інформаційної лінії АІС - 0 800 500-205.

Номер інформаційної лінії підтримки СК «ВУСО» - 0 800 50 3773.

 

Страховий партнер акції - ПрАТ "СК« ВУСО », діє на підставі Ліцензії АЕ № 293949, яка видана Комунальним Нацкомфінпослуг 31.07.2014 р

 

* Під подарунком мається на увазі покупка страхового поліса КАСКО ( «КАСКО-Антистрес») від ПрАТ СК «ВУСО» терміном на один місяць зі страховим платежем 1 грн. Більш детальну інформацію про умови страхування можна дізнатися на сайті vuso.ua.

** Під економією розуміється ринкова вартість страхового поліса КАСКО, що купується в рамках акції за 1 грн.