Родинна презентація нового Logan та Sandero Stepway АІС-Запоріжжя

З 10 по 12 лютого 2017 р. в автосалоні Renault АІС-Запоріжжя проходила "Родинна презентація нового Logan та Sandero Stepway".

Команда АІС-Запоріжжя щиро дякує всім гостям і учасникам міроприємства.

Нам було надзвичайно легко і приємно працювати для Вас на протязі цих трьох днів. Ми з величезним задоволенням презентували Всім новинки, розповідали про всі зміни та основні переваги нових Logan, Logan MCV, Sandero, Sandero Stepway, маємо надію, що Ви отримали справжній драйв при проходженні тест драйву на автомобілях Renault.

Також надіємось, що всім сподобались майстер-класи, адже всі учасники пішли від нас зі своїми творіннями - ляльками-мотанками, які є оберегом для сімейного автомобіля, та з метеликами для татусів і братиків, а ще наші найменші учасники показали свої таланти в конкурсах, які нам організували справжні трансформери та отримали класнючі подарунки від машинки Реноші- пазли, розмальовки, олівці, фарби, повітряні смайлики, тощо.

В перервах між Тест-Драйвами та розвагами, всі гості мали змогу підкріпитися за фуршетним столом, а також випити кави з тістечком ;)

Нагадаємо, кожен, хто в період з 10 по 12 лютого 2017 р. пройшов тест драйв моделей Logan або Sandero в нашому автоцентрі, бере участь в розіграші сертифікату на сімейну вечерю. Деталі можна дізнатися в правилах акції на офіційному сайті компанії www.renault.ua, або на сайті нашого автосалону www.ais-renault.zp.ua

Розіграш відбудеться 17 лютого 2017 р. за допомогою сервісу генерації випадкових чисел (https://www.random.org/). Ім'я переможця буде опубліковано згідно з умовами акції на сайті http://www.renault.ua і на офіційних сторінках Renault в Україні в соціальних мережах.

Детальну інформацію і правила акції можна дізнатися на офіційному сайті компанії www.renault.ua, або за телефоном гарячої лінії 0 800 500 351. А також в нашому автоцентрі за телефоном (061)280-30-06. www.ais-renault.zp.ua