ЛЕГЕНДА ПОВЕРТАЄТЬСЯ! ПРЕЗЕНТАЦІЯ НОВОЇ МОДЕЛІ RENAULT MEGANE СЕДАН В АІС-ЗАПОРІЖЖЯ 7-9 КВІТНЯ

З 7 по 9 квітня 2017 р. в офіційному дилерському центрі Renault АІС-Запоріжжя відбулась презентація нової моделі Renault Megane седан.

Три дні вікенду пролетіли просто незамітно, незважаючи на похмуру суботу і дощову неділю, в нашому автоцентрі АІС-Запоріжжя було людно, шумно, весело і сонячно!

Адже наші гості знайомилися з легендарним Renault Megane по новому!

З захопленням проходили тест-драйв нового автомобіля Megane седан

З задоволенням оглядали інші  моделі лінійки Renault, отримували консультацію кваліфікованих фахівців щодо оформлення кредиту на придбання автомобіля або аксесуарів за допомогою власної програми кредитування Renault Finance.

Мали змогу приємно провести час поспілкуватися з іншими людьми, випити запашної кави та почастуватися на гостинному фуршетному столі.

Також не залишилися без уваги і наймолодші наші гості, їх розважали веселі аніматори та кожен малюк отримав, гору позитивних емоцій та класнючий подарунок від автоцентру АІС-Запоріжжя.

Нагадуємо, що всі, хто під час днів відкритих дверей (з 7 по 9 квітня 2017 г.) пройшли тест драйв нової моделі Megane седан і заповнили анкету учасника, беруть участь в розіграші фотосесії.

Також серед всіх власників нової моделі Megane седан, які придбають автомобіль в квітні-червні 2017 р., будуть розіграні цінні призи:

  • індивідуальне пошиття ділового костюму;
  • 5 фірмових годинників Renault.

Розіграші відбудуться за допомогою сервісу генерації випадкових чисел (https://www.random.org/). Імена переможців будуть опубліковані згідно з умовами акції на сайті http://www.renault.ua і на офіційних сторінках Renault в Україні в соціальних мережах.

А також кожен, хто придбає нову модель Megane седан в квітні-червні 2017 р. отримає КАСКО в подарунок*.

*Детальну інформацію і правила акції можна дізнатися на офіційному сайті компанії www.renault.ua, у офіційних дилерів RENAULT в Україні або за телефоном гарячої лінії 0 800 500 351.