03-04 ЧЕРВНЯ СІМЕЙНИЙ УІКЕНД В АІС-ЗАПОРІЖЖЯ

RENAULT ЗНАЙОМИТЬ ДІТЕЙ З АВТОМОБІЛЬНИМИ ПРОФЕСІЯМИ

 

Описание: C:\Users\rudnik_ny\Desktop\Documents\RENAULT\ДОД 02-03_06_17\укр1.jpg

 

 

RENAULT ЗНАЙОМИТЬ ДІТЕЙ З АВТОМОБІЛЬНИМИ професіями

 

У перші вихідні літа, 3 і 4* червня 2017 року, компанія Renault в Україні проводить родинний вікенд і запрошує дітей, а також їх батьків на екскурсію по дилерському салону та сервісу АІС-Запоріжжя, вул.Південне шосе,8 для знайомства з автомобільними професіями.

 

Під час першого літнього вікенду в  нашому дилерському центрі Renault АІС-Запоріжжя будуть проводитися навчальні екскурсії, які допоможуть дітям краще пізнати такі важливі професії працівників автосалону Renault, як продавець-консультант, майстер-приймальник та механік.

 

Маленьким гостям розкажуть, хто допомагає клієнту вибрати автомобіль, як готують автомобіль, як вручають новий автомобіль власнику і як необхідно про нього піклуватися після покупки. Для кращого розуміння цих процесів діти здійснять захоплюючу екскурсію по сервісу.

 

А батьки під час вікенду зможуть:

  • більш детально ознайомитися з автомобілями Renault;
  • пройти тест драйв автомобілів і виграти фірмове дитяче крісло в автомобіль;
  • зарезервувати та придбати автомобіль Renault;
  • дізнатися інформацію про акції на автомобілі і сервіс;
  • оформити кредит на придбання автомобіля або аксесуарів за допомогою власної програми кредитування Renault Finance;
  • отримати консультацію кваліфікованого фахівця - представника офіційного дилерського центру Renault АІС-Запоріжжя, вул.Південне шосе,8

 

Маленьких гостей очікують подарунки - брендовані каски Renault.

 

Кожен, хто в період сімейного вікенду пройде тест драйв моделей Renault в нашому автоцентрі, приймає участь у розіграші фірмового дитячого крісла в автомобіль.  

 

Розіграш відбудеться за допомогою сервісу генерації випадкових чисел (https://www.random.org/). Ім'я переможця буде опубліковано згідно з умовами акції на сайті http://www.renault.ua і на офіційних сторінках Renault в Україні в соціальних мережах.

 

Детальну інформацію і правила акції можна дізнатися в офіційному дилерському центрі Renault АІС-Запоріжжя, вул.Південне шосе,8 за телефонами (061)280-30-06, (061)280-30-07, моб(050)3574513.

Та на офіційному сайті компанії www.renault.ua, або за телефоном гарячої лінії 0 800 500 351.

 

В 2016 р. бренд RENAULT посів 1ше місце на автомобільному ринку України з часткою 10,9%. Другий рік поспіль компанія Renault в Україні займає лідируючі позиції завдяки новому поколінню автомобілів Renault, широкому модельному ряду, конкурентним цінам, власній програмі кредитування Renault Finance і кваліфікованій дилерській мережі.

 

Офіційний дилер Renault АІС-Запоріжжя

Вул.Південне шосе,8

Тел.:(061)280-30-06, (061)280-30-07, моб(050)3574513

www.ais-renault.zp.ua